1 SAATTE PSİKOTEKNİK BELGENİZİ ALABİLİRSİNİZ

HEMEN ARA!!!Refleks Psikoteknik Değerlendirme MerkeziPSİKOTEKNİK BELGESİ ALINMADAN İSTENEN EVRAKLAR
BELGE ALMADAN ÖNCE LÜTFEN BU ŞARTLARA UYUNUZcheck

HEDEFİMİZ

ALG Psikoteknik değerlendirme testimiz ile trafikte seyahat eden tehlikeli sürücüleri tespit etmek.Ölümlü, yaralanmalı ve maddi hasarlı trafik kazalarını azaltarak ;manevi olarak ülke psikolojisine ve maddi olarak da ülke ekonomisine katkıda bulunmak.

check

MİSYONUMUZ

İl sağlık bakanlığı'na bağlı psikoteknik değerlendirme merkezi olarak güvenli ve kaliteli hizmet veren faaliyetlerinde lider öncü bir marka olma özelliğine sahip olmak.

check

VİZYONUMUZ

Rekabetçi sektörde sağlık bakanlığının açıkladığı Vizyonumuz Sağlık Bakanlığı'nın açıkladığı psikoteknik taban ücreti ile en uygun fiyattan müşterilerinin güvenilir psikoteknik belgesini kazandırmak.

REFLEKS PSİKOTEKNİK

"Psikoteknik Nedir?"

Çalışma psikolojisinin bir dalı olan psikoteknik değerlendirme, bireyin belirli bir işteki yeterliliğinin ortaya konması amacıyla, gerekli bedensel ve zihinsel özelliklerinin testler aracılığıyla ölçülmesidir." Psikoteknik Raporu Nedir ? "

Psikoteknik Raporu, kişilerin bedensel ve psikolojik durumlarının sürücülük yapmaya elverişli olup olmadığını gösteren, psikolog ve simülatör eşliğinde gerçekleştirilen 1 saatlik bir testin akabinde verilen bir rapordur." Psikoteknik Raporu Nasıl Alınır ? "

Psikoteknik raporu yalnızca Sağlık Bakanlığı onaylı kurumlarca verilmektedir. Minimum 1 saat bilgisayar destekli test cihazında 9 aşamadan oluşan psikolojik değerlendirme sonrasında rapor tanzim edilmektedir." Psikoteknik Raporu'nu Kimler Almalıdır ? "

Karayolu Taşıma Yönetmeliğine göre sürücülerde aranan şartlardan birisi Src Belgesi ve Psikoteknik Değerlendirme Raporu'dur. Ceza puanlarının doldurulması sebebiyle ehliyetine el konulan sürücüler için zorunludur.


localtion

Bize Ulaşın

Abide-i Hürriyet Cad. Fudda Apt. No: 134 Kat: 1 No: 1 SİŞLİ/İSTANBUL
(Şişli Merkez Cami yanı)

check

Çalışma Saatleri

Pazartesi - Cumartesi
09:00 - 21:00
Tasarımcı: Cenker AKKÖK / Refleks Psikoteknik tüm hakları saklıdır.2020