resim6
Psikoteknik ALG Test Sistemi Nedir?

Türk Psikologlar Derneği'nin resmi onayı ile Sistemin yasal mevzuata uygun olarak sürücü ölçme -değerlendirme alanında kullanılabileceği bildirilmiştir. Yazılımı TUBİTAK, ODTÜ ve BİLTEN tarafından desteklenmiştir. Testlerin içeriği Prof. Dr. Nebi Sümer (ODTÜ), Prof. Dr. Belgin Ayvaşık (ODTÜ) ve Prof. Dr. Nurhan Er (Ank. Ünv.) tarafından geliştirilmiştir. Bu alanda ülkemizde geliştirilen "ilk ve tek" özgün sistem olup tamamen yerli bir yazılım ve donanım ürünüdür. %100 MİLLİ üretim, %100 Türk sürücü norm'u ile geliştirilmiş olan tek cihazdır. Yeni yönetmeliğe %100 uygun olan cihazımız aynı zamanda Türkiye'de en çok tercih edilen ve de en çok kullanılan test cihazıdır. Sistemde zihinsel ve psikomotor becerileri ölçen ve güvenli sürücülük davranışlarını, alışkanlıklarını ve kişilik özelliklerini ölçen test cihazıdır.
REFLEKS PSİKOTEKNİK

Psikoteknik Nedir?

"Çalışma psikolojisinin bir dalı olan psikoteknik değerlendirme, bireyin belirli bir işteki yeterliliğinin ortaya konması amacıyla, gerekli bedensel ve zihinsel özelliklerinin testler aracılığıyla ölçülmesidir." Psikoteknik Belgesi Nedir ? "

"Çalışma psikolojisinin bir dalı olan psikoteknik değerlendirme, bireyin belirli bir işteki yeterliliğinin ortaya konması amacıyla, gerekli bedensel ve zihinsel özelliklerinin testler aracılığıyla ölçülmesidir.


localtion

Bize Ulaşın

Abide-i Hürriyet Cad. Fudda Apt. No: 134 Kat: 1 No: 1 SİŞLİ/İSTANBUL
(Şişli Merkez Cami yanı)

check

Çalışma Saatleri

Pazartesi - Cumartesi
09:00 - 21:00

Tasarımcı: Cenker AKKÖK / Refleks Psikoteknik tüm hakları saklıdır.2020